курс від засновниць
Акторської школи "Прожектор"
Люди ще з давніх-давен любили справляти враження.
І любили, щоб враження справляли на них.

Наприклад, коли Александр Македонський пішов на Індію, всі були трошки в шоці.
Незважаючи на поразку, він зробив ефект "wow".

Нам з вами дуже пощастило, що зараз не потрібно завойовувати далекі землі,
щоб справити враження.
Зараз для цього нам достатньо створювати

Бо ідеї викликають емоції.
Ідеї допомагають досягати цілі.
Ідеї дають нам реалізацію: кар'єрну, творчу, особисту.

Але ідеї самі по собі не з'являються. Вони там, де є
добре розвинуте креативне мислення.

Ми переконані, що креативність - це про вміння справляти wow-враження.

Тому цей курс для всіх, хто хоче своїми ідеями створювати ефект "wow".
Буде чіткий розбір wow-теорії. Тобто, як працює креативність, як нею користуватися і яким чином її розвивати завдяки акторським фішкам. І на цьому ж занятті, перейдемо одразу до діла. Зробимо завдання і вправи, щоб перевірити ефект "wow" на собі.
Інтенсивно працюватимемо над створенням унікальних героїв. Завдяки акторському перевтіленню, зрозуміємо як мислить і живе конкретний персонаж. Креативні ідеї тісно пов'язані з образами і архетипами. Тому, завдяки методу перевтілення, навчимося справляти wow-ефект.
Від кіно та літератури до маркетингу і польотів у космос. Історії живуть всюди. Для того, щоб історія була зрозуміла навіть малій дитині, вона має мати чітку структуру. Про це часто забувають, коли хочуть вразити тільки ідеєю. Тому і будемо працювати над створенням wow-історій із зрозумілою структурою.
Всі ми просто обожнюємо, коли від нас чекають ідей «на вчора». Через акторську імпровізацію будемо знаходити нестандартні рішення у дуже короткі терміни. Зрозуміємо, як серед креативного хаосу швидко виділяти найпотрібніше.
Ми часто ставимо собі рамки. Особливо, коли починаємо щось креативити, бо переживаємо, а раптом це все абсурд? На занятті ми багато працюватимемо над тим, щоб поєднювати непоєднюване. Переконаємося, що абсурдні ідеї теж варті на життя і їх не варто боятися.
Напевне, ораторська майстерність це - найпопулярніша акторська фішка у світі. Однак, серед тисячі виступів не так багато тих, які викликають wow-ефект. Тому розберемося, як створювати публічні виступи, що запам'ятовуються.
Зараз ми можемо озвучити тільки одне. На фінальному занятті усім буде здаватися, що не вистачає часу ні на що. Бо в цей день, учасники отримають теми «дипломних робіт». Одразу візьмуться до їх реалізації. І після цього, захистять свої випускні роботи.
Креативність дуже сильно пов'язана з емоційним інтелектом. Саме те, як ми проявляємо власні емоції і те, як ми розуміємо що відчувають інші люди - допомагає нам реалізовувати wow-ідеї. Ось тому, буде дуже багато акторських завдань та вправ з емоційним наповненням.Вартість навчання за ранньою
реєстрацією до 1 червня становить
2400 за увесь курс.

Після 1 червня вартість навчання
буде
2900 гривень за увесь курс.

Рання реєстрація буде дійсною
при оплаті курсу до 1 червня.

Вівторок
Середа
Четвер


19:00-21:00
19:00-21:00
19:00-21:00
8 занять

Початок курсу:
8 червня